Portfolio školy Plavecký výcvik – závěrečná lekce

21. 3. 2018 nastal okamžik tolik nechtěného konce plaveckého výcviku. Výcvik plaveckého stylu, hry s vodou, potápění – toho se žáci velmi neradi vzdávali. Jejich aktivita, snaha o dosažení výborných výsledků tomu po celou dobu výcviku nasvědčovala. Také k tomu dopomohl přístup plavčíků.

Ne všichni se stali plavci, ale všichni překonali strach z vody. Bez obav se potopili, položili se na vodu, splývali. S drobnou pomocí desky plavali na vzdálenost 25 m prsa i znak.

Za dosažené výsledky – odměna. To platilo i tentokráte – „Mokré vysvědčení“. Ale nejen to. Pro velké odvážlivce čekalo i potápění s potápěčem a s kyslíkovým přístrojem. Za všechny žáky – nádherný konec snahy, píle s nezapomenutelným zážitkem.

Vypracovala: Mgr. Helana Frýblová
Asistentka pedagoga: Mgr. Marie Štěpáníková

Dokument ke stažení:

portfolio_plavecky_vycvik