Výroba zimní čepice 19. 12. 2019 Redakce stránek školy Dne 5.12. 2019 děti ze druhé třídy MŠ tvořily “ zimní čepice „. Mohlo by vás zajímat:Tvoříme sněhuláka ze dřeva.Zpívání na schodech ve školceDěti z druhé třídy MŠ sportovaly v RevisuDěti z druhé třídy MŠ vyráběly svícenDěti tvořily "Podzimní obrázek"Výroba vánočního cukroví