Děti tvořily malbou hvězdu „Slunce“. 24. 1. 202024. 1. 2020 Redakce stránek školy Dne 13.1. -14.1. 2020 děti z druhé třídy MŠ tvořily malbou hvězdu :“ Slunce .“ Mohlo by vás zajímat:Děti z druhé třídy Mš tvořily "Létající talíře ".Děti vytvořili "Jarní dekoraci"Malba na kartonDěti tvořily společně "raketu".Děti tvořily z kartonu obří "raketu".Poutníci