Dopravní soutěž mladých cyklistů

Ve čtvrtek 7. 5. 2026 se žáci naší školy zúčastnili dopravní soutěže pořádanou Ministerstvem dopravy – BESIP. Soutěž probíhala na ZŠ Zárečná. Jízdu zručnosti, ani jízdu na dopravním hřišti si , bohužel, neměli možnost vyzkoušet a nacvičit předem. První pomoc jsme trénovali, pouštěli si videa. Také jsme procvičovali dopravní značky a dopravní situace z pohledu cyklisty. Nikdo se nezranil, úkoly všichni zplnili v rámci svých možností výborně. Příští rok se určitě zase zúčastníme a třeba se i lépe připravíme.
Všem žákům byla udělena pochvala za reprezentaci školy.


Zpracovala Mgr. Dagmar Esserová