Literární soutěž

Ve středu 13. 5. 2026 jsme měli ve škole literární soutěž. Žáci ZŠS a 1. stupně ZŠ zarecitovali svým spolužákům básničky a žáci 2. stupně ZŠ předvedli své čtenářské dovednosti při čtení krátké ukázky z knihy dle vlastního výběru. Všem vítězům gratulujeme!

Vypracovala: Iveta Kubíčková