Kalendář

MěsícTýdenDen
Březen 2019
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
25.2.2019

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník

Celodenní: Ovoce a zelenina do škol, Mléko do škol

Celodenní: Ovoce a zelenina do škol, Mléko do škol
26.2.2019

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník

Celodenní: Karneval - tematické vyučování V. třídy ZŠS

Celodenní: Karneval - tematické vyučování V. třídy ZŠS
27.2.2019

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník
28.2.2019

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník
1.3.2019

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník

Celodenní: PAF 2019

Celodenní: PAF 2019
2.3.2019

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník
3.3.2019

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník
4.3.2019

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník

Celodenní: Ovoce a zelenina do škol, Mléko do škol

Celodenní: Ovoce a zelenina do škol, Mléko do škol
5.3.2019

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník
6.3.2019

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník
7.3.2019

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník
8.3.2019

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník
9.3.2019

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník
10.3.2019

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník
11.3.2019

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník

Celodenní: Ovoce a zelenina do škol, Mléko do škol

Celodenní: Ovoce a zelenina do škol, Mléko do škol
12.3.2019

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník
13.3.2019

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník
14.3.2019

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník

Celodenní: Alfa Human Service, seminář o sdílené péči v rodině s dětmi se zdravotním postižením - od 14h

Celodenní: Alfa Human Service, seminář o sdílené péči v rodině s dětmi se zdravotním postižením - od 14h

14:00: Alfa Human Service - od 14h seminář o sdílené péči v rodině s dětmi se zdravotním postižením, určeno pro zákonné zástupce

14:00: Alfa Human Service - od 14h seminář o sdílené péči v rodině s dětmi se zdravotním postižením, určeno pro zákonné zástupce
15.3.2019

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník
16.3.2019

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník
17.3.2019

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník
18.3.2019

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník

Celodenní: Ovoce a zelenina do škol, Mléko do škol

Celodenní: Ovoce a zelenina do škol, Mléko do škol
19.3.2019

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník
20.3.2019

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník
21.3.2019

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník
22.3.2019

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník

Celodenní: Vše o zubech a jak o ně pečovat - vzdělávací program pro žáky školy

Celodenní: Vše o zubech a jak o ně pečovat - vzdělávací program pro žáky školy

9:00: Vzdělávací projekt v ZŠ P.Jilemnického 1995, TC "Vše o zubech a jak o ně pečovat" od 9.00 hod.

9:00: Vzdělávací projekt v ZŠ P.Jilemnického 1995, TC "Vše o zubech a jak o ně pečovat" od 9.00 hod.
23.3.2019

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník

Celodenní: Plavecká výuka - účast IV. třída/3., 4. ročník
24.3.2019
25.3.2019

Celodenní: Kino Mže - představení "Jak bylo, když nebylo "

Celodenní: Kino Mže - představení "Jak bylo, když nebylo "

Celodenní: Ovoce a zelenina do škol, Mléko do škol

Celodenní: Ovoce a zelenina do škol, Mléko do škol
26.3.2019 27.3.2019

Celodenní: Den divadla - tematické vyučování V. třídy ZŠS

Celodenní: Den divadla - tematické vyučování V. třídy ZŠS
28.3.2019 29.3.2019 30.3.2019 31.3.2019

http://apteekkifi.com/tadalafil-finland/