Sportovně zážitkový den ve Sport studiu Sandow, Mariánské Lázně

Dne 23. 6. 2021 se uskutečnil, ve Sport studiu Sandow Mariánské Lázně, „Sportovně zážitkový den“ pro žáky školy. Tento den byl realizován z projektu „Šablony II“. V průběhu dopoledního programu se žáci školy seznámili se zajímavou historií a osobnostmi Sandowa.

Setkali se také osobně se zakladatelem Sandowa PhDr. Luďkem Noskem. Žáci si vyzkoušeli a zažili cvičení s vlastní váhou, kruhový trénink, také cvičení a ukázku na posilovacích strojích. Na vše odborně dohlížel a vedl pan Milan Uxa, který také žáky zapojil do zajímavé přednášky o významu stravování, pitného režimu a praktikování zdravého životního stylu. Celý program byl realizován ve sportovně klidném a příjemném prostředí a duchu a žáci si tak odnesli spoustu zajímavých zážitků, inspirace a motivace k dalšímu „hýbání se“.

Zpracovala: Mgr. Lenka Hovězáková