I naše děti si v pátek připomněly MDD. Vyzkoušely si osm netradičních sportovních disciplín, při kterých měly prokázat svou zručnost, vynalézavost, ochotu spolupracovat. Například si zkusily, jaké to je nevidět a projít po slepu kousek trasy podle navigace ostatních. Zahrát si na hokejistu a s hokejkou a neposlušným míčkem projít slalomovou trať a dát gól. Podržet se se spolužákem za ruce a pouze za pomocí pohybu svých těl poslat obruč kolem dokola a nepustit se. Postavit z molitanových dílů nějakou zajímavou stavbu.
Na závěr nám žáci, kteří vystupovali v Prostoru pro duši , předvedli své taneční vystoupení. Zatancovali i ti nejmenší ze školní družiny a na závěr jsme si všichni zatančili ptačí tanec.
Škoda, že pršelo. Soutěže by venku v přírodě jistě vyzněly lépe a hlavně, nemohli jsme si opékat špekáčky na ohni. Někteří jsme je zvládli opéci v naší kuchyňce v troubě pod grilem, ale to není ono. Tak snad příště.
Zapsala
Mgr. Dagmar Esserová










































