Projekt „Podmořský svět“

V rámci tématického vzdělávání se v MŠ konal projekt „Podmořský svět“, kde se děti dozvěděly nejrůznější informace z oblasti světa pod mořem. Do projektu byly zapojené nejen děti samotné, ale také jejich rodiče a rodinní příslušníci. V MŠ nainstalovaná výstava fotografíí, výrobků a prací dětí, nejrůznějších dekorací sklízí velké úspěchy a uznání. Téma podmořského světa paní učitelky dětem přiblížily prohlížením knih a encyklopedií, shlédnutím videí z mořských hlubin, ale také např. návštěvou zverimexu s akvárii či návštěvou prodejny rybářských potřeb. Při výrobě vystavených prací si děti vyzkoušely nejrůznější výtvarné techniky, práci s nejrůznějšími materiály a pomůckami.

Projekt vyvrcholí účastí na PAFu (potapěčský amaterský festival) v kině Mže v Tachově a na promítání filmů v rámci potapěčského festivalu. Za půjčení nádherných fotografií z moře děkujeme p. Kráčmarovi z fotoateliéru Kráčmar.