Vyhodnocení nejúspěšnějších žáků za školní rok 2022/2023

V letošním roce se vybraní žáci naší školy zúčastnili Vyhodnocení nejúspěšnějších žáků a studentů ze škol a školských zařízení v Tachově, které vyhlašuje Město Tachov a Odbor školství MěÚ v Tachově.

Projekt má za cíl podpořit ve studiu a ve svém snažení žáky základních škol, studenty gymnázia, studenty a učně průmyslové školy a žáky základní umělecké školy, kteří mají výborné studijní výsledky a jsou výjimečně nadaní, popř. vykonali mimořádný či jinak záslužný čin.

Do projektu byl vybrán žák druhého stupně základní školy speciální, který byl vyhodnocen v kategorii za mimořádný čin (záchrana lidského života). Dále byl také vyhodnocen jako nejúspěšnější žák druhého stupně naší školy.

Za první stupeň byla nominována žákyně IV. třídy základní školy, která byla vyhodnocena jako nejúspěšnější žákyně prvního stupně.

Slavnostní vyhlášení nejúspěšnějších žáků proběhlo dne 29. 6. 2023 v kinosále Mže za účasti vedení města, vedení škol a pedagogů a v neposlední řadě i rodinných příslušníků.

Vypracovala: Mgr. Iva Kohoutová

 

Další podrobnosti z akce můžete najít kliknutím zde a zde