Nízkoprahový klub relax

Ve čtvrtek 21. 4. 2016 byli žáci prvního a druhého stupně základní školy „praktické“ na návštěvě v tachovském klubu Relax, který je zřízen pro mládež ve věkové skupině 6 až 26 let a otevřen vždy v pondělí a ve středu od 13 do 17 hodin. Pracovnice klubu nás seznámili s fungováním, pravidly a prostředím klubu. Kdo klub navštíví, rozhodně nebude litovat. Návštěvníci mohou využít velkou škálu nejrůznějších aktivit (x-box, fotbálek, šipky, posilování atd.), ale také možnost poradenské činnosti v náročných životních situacích. Při čekání na spoj tak mohou nejen žáci naší školy, ale také jejich kamarádi z ostatních škol, čekat v prostorách klubu místo bezcílného toulání se městem. Návštěva klubu Relax se žákům líbila, zejména hodnotili výběr z mnoha herních aktivit.

2016-relax01 2016-relax02

Zpracovala: I. Kohoutová