Strašidelné dýňování

Hodnocení tématického vyučování: Strašidelné dýňování
Realizace: 17. 10. – 25. 10. 2016

Tématického vyučování se zúčastnili všichni žáci IV. třídy (2., 3., 4. ročník). D. Červeňák, N. Kratochvílová, M. Zima, R. Nanárová, A. Nanárová, A. Mirgová, L. Nanár, T. Mirga, R. Máša, R. Kokrment, V. Čonková.

„Krásně jsme se báli“, říkali žáci. Všechna vyrobená strašidla byla naše a krásná, nikomu neublížila, všechna potěšila, a to nejen ve škole, ale i doma, protože si je mohli žáci odnést.Tvořili jsme je ze všech možných materiálů (různými technikami) – z papíru, ze skla, z látky, z vlny, ze sušenek, piškotů a dokonce jsme i pekli – dort ve tvaru dýně.

Strašidýlka pomáhala při plnění zadaných úkolů při všech vyučovacích předmětech, povzbuzovala, motivovala k lepším výkonům. Nechyběl humor, odvaha, radost a nadšení.

Vypracovala: Mgr. Helena Frýblová

2016-dynovani1 2016-dynovani2 2016-dynovani3 2016-dynovani4 2016-dynovani5